Bild på en del av Celab's monterlösning ståendes i entrén till 2024-års Celab Säker Samverkan.

Celab Säker Samverkan 2025

Den 10:e november har vi återigen bokat konferensmöjligheter i Stockholmsområdet för vårt årliga arrangemang Säker Samverkan.

Som vanligt är både tid och plats vald för att MSB anordnar sin mässa Dagen för Samhällsviktiga Kommunikationstjänster dagen efter - ett event som normalt intresserar merparten av er som får denna inbjudan.

OBS
Vi får i dagsläget inte offentliggöra vart mässan kommer hållas och kan därför inte heller kommunicera vart vårt event kommer gå av stapeln ännu men det är i Stockholm.

Årets upplaga

Som alltid så kommer kvällen att innehålla det senaste, och bästa, inom Verksamhetskritisk Kommunikation. I år innefattar detta nya lösningar, enheter och applikationer från såväl oss själva som från våra partners som Motorola och Ericsson (Cradlepoint).

Precis som för över ett decennium sedan så är ett av syftena med detta arrangemang att erbjuda er deltagare möjligheten att dela erfarenheter med andra användare från olika branscher under avslappnade former. Under kvällen finns vi på plats för att diskutera era behov, visioner och funderingar samtidigt som vi avnjuter lite mat och dryck.

Som alltid så vågar vi utlova en såväl informativ som trivsam kväll. Varmt Välkomna!

Information
Datum2025-11-10 (Måndag)
Tid17:30-22:30 (ca)
PlatsPresenteras inom kort
AgendaPresenteras inom kort